Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیت های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیت های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شد

سامانه ثبت و امتیازدهی فعالیت های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شد

 

به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد فعالیت دانشگاه جامع علمی کاربردی و برگزاری هفتمین جشنواره ملی علمی کاربردی در مهرماه سال جاری، سامانه رتبه بندی پژوهشی، فناوری و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی داتشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بزرگ حداد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، گفت: در این سامانه تاکنون 11 فعالیت عمده معاونت پژوهش و فناوری گنجانده شده است که مراکز آموزشی دانشگاه میبایست با استفاده از فرمهای طراحی شده، فعالیتها را درج نمایند. بعد از ثبت فعالیت توسط مراکز آموزشی، موضوع جهت بررسی در دسترس واحدهای استانی قرار میگیرد. واحدهای استانی با بررسی مدارک مثبته فعالیتهای مندرج مراکز در سامانه، نسبت به تأیید، ارسال برای ویرایش یا عدم تأیید آنها اقدام میکنند و در نهایت بر اساس روش AHP (فرآیند تحلیل سلسله مراتبی)،  مراکز آموزشی از نظر پژوهشی، فناوری و کارآفرینی امتیازدهی و رتبه بندی خواهند شد. 
دکتر بزرگ حداد عنوان کرد: در نوبت اول صرفاً فعالیتهایی که در بازه زمانی 95/07/01 لغایت 96/06/31 در مراکز انجام پذیرفته است باید توسط کلیه مراکز آموزشی تا تاریخ 96/07/02 در سامانه ثبت شود. 
دکتر بزرگ حداد اظهار امیدواری کرد که این سامانه در بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه بتواند منشأ تحول مفیدی در فعالیت های پژوهشی و فناوری و حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی به سمت دانشگاه نسل سوم باشد. 
لازم به ذکر است این سامانه  به آدرس http://rmis.uast.ac.ir  قابل دسترسی می باشد.

 


١٢:٣٤ - يکشنبه ٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٢٨١١٥    /    تعداد نمایش : ٨٩